Dealer zoeken
Zoek een dealer bij u in de buurt
16-300mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD
Breid uw mogelijkheden uit met deze nieuwe high performance megazoom
Beleef ongeëvenaarde fotografische mogelijkheden door de meest moderne optische technologie. Dit uiterst veelzijdige megazoomobjectief voor digitale spiegelreflexcamera's met APS-C-sensor dekt een reusachtig brandpuntbereik af van 16 mm tot en met 300 mm. Hij maakt met zijn korte instelafstand van slechts 39 cm zelfs macro-opnames mogelijk. Bovendien is hij uitgerust met de meest recente technologieën uit de optische industrie, zoals nieuwe ontwikkelde, asferische elementen en meervoudig veredelde lenzen voor nog scherpere beelden. En dat ondanks de extreem compacte constructie. Breid uw creatieve mogelijkheden in iedere situatie uit met deze revolutionaire 18.8x-zoom die werd ontwikkeld door de pioniers van de megazoomobjectieven.
Brandpuntafstand [mm] | 16-300 |
Grootste diafragmaopening | F/3.5-6.3 |
Kortste scherpstelafstand [m] | 0.39 |
Maximum zoompercentage | 1:2.9 |
Filtermaat [mm] | 67 |
Gewicht [g] | 540 |
Artikelnr. | B016 |
Groepen-elementen | 12-16 |
Beeldhoek | 82°12-5°20‘ |
Diafragmabladen | 7 |
Kleinste diafragmaopening | F/22-40 |
Diameter x lengte [mm] | 75 x 99.5 |
Beschikbare kleuren | Zwart |
Hier ontdekt u of dit objectief op uw camera past
16-300mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD MACRO
Met een objectief van de megazoomklasse kan een groot bereik worden gerealiseerd. Megazooms bieden een brandpuntbereik van groothoek tot aan het telebereik en zijn daardoor in de meeste situaties het gekozen objectief. Door de grote flexibiliteit, het compacte formaat en het lichte gewicht zijn de objectieven als allround-objectief met name geschikt voor het dagelijks gebruik, voor vakantiereizen, bij uitstapjes met weinig bagage of met het hele gezin.
16-300mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD MACRO
De PZD-ultrasoonmotor maakt een merkbare snellere en daarbij stille autofocus mogelijk – ideaal om spontane momenten in exact scherpe beelden vast te leggen. Bovendien biedt hij ook de mogelijkheid om altijd handmatig het focussen bij te sturen.
De bewezen Tamron VC-beeldstabilisator (Vibration Compensation) zorgt in dit objectief voor scherpe beelden zonder bewegingen. Daardoor kan het objectief ook bij handmatige opnames of bij weinig licht perfect worden gebruikt.
De geavanceerde constructie van het objectief is spatwaterdicht. Daardoor is dit objectief ook geschikt voor veeleisende taken in de outdoor-fotografie.
De VC-Beeldstabilisator zorgt voor scherpe en bewegingsvrije beelden en een rustig zoekerbeeld.
De Piezo Drive maakt merkbaar snel en daarbij vrijwel geluidloos focussen mogelijk.
Een speciaal soort glas met een bijzonder hoge brekingsindex voor grotere prestaties en een compactere constructie van het objectief.
Hybride asferische elementen zorgen voor een unieke beeldkwaliteit en compactheid.
Lenselement voor een grotere beeldscherpte en correctie van chromatische aberraties.
De uitschuiflengte van het objectief wijzigt niet bij het focussen en de grens van de autofocus van de wordt aanzienlijk korter over het volledige focusgedeelte.
Beschermt tegen ongewenst uitschuiven van de objectieftubus.
Profiteer van onze garantie van 5 jaar
Schrijf u hier inTamron 16-300mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD